Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Zestawy kosmetyków dla mamy na prezent

  • zestaw dla mam

    MOMMY’S STARTER PACK

    189,00 
    Zestaw prezentowy
    Każda kobieta, która wkrótce ma zostać Mamą, marzy przede wszystkim o szczęśliwym porodzie i wyczekanym spotkaniu ze swoim dzieckiem. Nie mniej jednak, pragnie pozostać atrakcyjna, a zmiany hormonalne zachodzące w organizmie podczas ciąży wywierają ogromny wpływ na jej samopoczucie i wygląd.

Zestaw kosmetyków dla mamy na prezent

MOMMY’S STARTER PACK to zestaw kosmetyków, który przypadnie do gustu każdej mamie. Mimo że narodziny dziecka to wyjątkowy moment dla każdej kobiety, w trakcie ciąży dochodzi do stopniowej zmiany ciała, co może wpływać negatywnie na poczucie atrakcyjności, samopoczucie czy wygląd. Oferowane przez nas kosmetyki naturalne przeznaczone są nie tylko do pielęgnacji mamy, lecz także dziecka. Wytwarzane są ręcznie, ze składników roślinnych pochodzących z ekologicznych upraw. W związku z tym nie zawierają w składzie  szkodliwych substancji, nie podrażniają i nie uczulają. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i wrażliwej skóry dziecka.

Kosmetyki naturalne – idealny prezent dla przyszłej mamy

Zestaw kosmetyków dla mamy Purite to doskonały prezent dla kobiet ciężarnych i karmiących, ponieważ zostały dostosowane do ich potrzeb. W zestawie znalazło się między innymi masło do ciała ujędrniające na bazie masła shea, masła kakaowego, arganu i oleju migdałowego, a także mydło naturalne do skóry wrażliwej, skłonnej do alergii, które działa bakteriobójczo, nawilża, odżywia, zmiękcza i pielęgnuje skórę.