Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Gabinet OTIUM

terapia manualna

Po miłości do roślin, ziół, maseł, olejów, glinek i minerałów, tego wszystkiego co stworzyła dla nas Natura, przyszedł czas na drugą miłość — DOTYK. Miłość uświadamiającą nam moc i piękno naszego ciała. PURITE OTIUM to uzdrawiająca siła dotyku w połączeniu z mocą darów Natury od Purite.

Dotyk. Ręce to niewątpliwie najbardziej wszechstronny i niezbędny narząd naszego ruchu. „Ręce są wszędzie, gdzie jest człowiek. Ręce są nami” — to zdanie Bartłomieja Gajowca z książki „Świat dotyku” uzmysłowiło mi wagę tego, co robię. Tak na serio.

Dotyk to zmysł, którego nie da się niczym zastąpić. To zmysł, bez którego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Dotyk może nas uleczyć, może nas otworzyć i uszczęśliwić. Dla Purite dotyk to element wpisujący się Eli uzupełniający naszą filozofię opartą na założeniu, że jesteśmy po to, aby pomóc skórze w rozwiązywaniu jej problemów, zaspokajaniu jej potrzeb, dostarczeniu tego, czego jej brak w naturalny, nieinwazyjny sposób. I tak do „drzewa życia” dołączyliśmy„wypoczynek, relaks i nieróbstwo” tworząc PURITE OTIUM, drugie niezwykłe miejsce. Bardzo to do nas pasuje. PURITE OTIUM to także nasza impresja włoskiego powiedze-nia „dolce fer niente czyli „słodycz nicnierobienia”. Tu odprężamy ciało i zrelaksujemy umysł. Działanie na ciało poprzez dotyk, pobudzenie zmysłów zapachem, aby przywrócić spokój i harmonię w ciele to właśnie Otium by Purite.

Po co nam TO.
Pracując w salonie Purite każdego dnia uświadamiam sobie, że ludzie nie zdają sobie sprawy jak piękne są ich twarze i ciała. To cudowne naturalne mechanizmy, które są w stanie się uzdrowić i upiększyć, spowolnić starzenie, zdjąć napięcie. Potrzebują do tego zaufania, czułego dotyku i naturalnego kosmetyku. Dotyk to życie, zdrowie, czułość, bliskość, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie. Od tysięcy lat ludzie uważają go za źródło siły i energii życiowej. My także, dlatego w PURITE OTIUM króluje dotyk. Zmysł, którego nie da się niczym zastąpić! Będę to stale powtarzać

Jak pracujemy.
Dialog to podstawa wzajemnego zrozumienia potrzeb i oczekiwań. Dlatego każde spotkanie to rozmowa z ciałem. Pierwszą wizytę rozpoczynamy od słów. Opowiadasz z czym przychodzisz a my słuchamy. Słowa zawsze są pierwsze, jednak za chwilę zaczyna mówić Twoje ciało, które miewa inne zdanie niż Ty. Patrzymy na Ciebie uważnie starając się połączyć te dwie toczące się równolegle rozmowy — słów i ciała. Terapia, którą Ci proponujemy jest wynikiem tej trójstronnej rozmowy.

Każda wizyta jest inna, choć pracujemy nad tym samym obszarem. Zmieniają się miejsca napięć, ich natężenie, ciało zaczyna reagować. Dostrajam się do tych potrzeb. Przychodzisz do nas inna/inny, ale cały czas to Twoja potrzeba dyktuje terapię. Pracu-jemy nad tym samym, nie tak samo znajdując najlepszą dla Ciebie metodę. Każdy ma swoje ciało, a na nim swoją skórę, w nim swoje mięśnie i zapisaną tam swoją historię. Dlatego PURITE OTIUM to mie-jsce, w którym nie będziemy Cię zmieniać, ani inwazyjnie upiększać, bo tego nie potrzebujesz. Jesteśmy piękni. Potrzebujemy tylko czułego, świadomego dotyku, aby to piękno wydobyć, poczuć je i w nie uwierzyć.

Terapie PURITE OTIUM.
Świadomie mówimy nie zabiegi, a terapie, bo PURITE OTIUM to gabinet, w którego menu znajdziecie, zestaw z uważnością i świadomością dobroczynnego ich działania, wybranych terapii manualnych, których celem jest popraw kondycji Waszego ciała. Nasze działanie często wykracza poza ramy masażu starając się dać Wam jak najwięcej wskazówek potrzebnych do wzmocnie-nia oczekiwanego efektu. Jesteśmy często na pierwszej linii, ale to nie znaczy, że tu droga się kończy. Bardzo często ta droga się TU zaczyna…

Ciało zawsze wie najszybciej co jest dla nas dobre, a co nam szkodzi. Gdy tylko go posłuchamy, wiemy dokładnie co zrobić. Masaż zdejmując napięcia, dając uczucie ulgi sprawia, że zaczyna się inny, głębszy proces. Znacznie ważniejszy. Mamy tego świ-adomość i dlatego jesteśmy uważne i bardzo odpowiedzialne.

Na naszej twarzy widocznie afirmują się emocje. Wszystko to, co dzieje się czasem latami wewnątrz nas, widoczne jest na naszych twarzach, w grymasie w układzie zmarszczek. Smutek, złość, gniew to emocje, które odpowiadają za najbardziej nielu-biane zmarszczki, które nie wiedzieć czemu biorą swoje nazwy od zwierząt… m.in. lwia zmarszczka, chomiki, kurze łapki.

Każda emocja, przeżycie zapisuje się w naszym ciele. Z tymi emocjami można i należy pracować. Nie tylko w gabinecie psy-chologa czy terapeuty, ale także poprzez masaż. Dzięki połączeniu terapii to nad czym pracuje głowa uwalnia się podczas naszej pracy z ciałem dając fizyczną ulgę w czasie intensywnej i nie rzadko trudnej emocjonalnie pracy z tym, co nam nie służy lub co nas martwi. Zapisane na naszych twarzach i w ciałach emocje możemy złagodzić, a przy regularnej pracy udaje się pozbyć ich całkowicie.

Szukamy nowych metod pracy. Wdzięczność ciała i dobre samopoczucie emocjonalne to efekt nie do przecenienia. Dotyk po-trafi wpłynąć nie tylko fizjologię tkanek, ale także samopoczucie emocjonalne. Elementem masażu jest akupresura, która wspo-maga energetykę naszego ciała, pomaga ją przywrócić. To ważne dla odbioru terapii i jej długofalowych, nie koniecznie tylko wizualnych efektów.

Pracujemy tez z bólem. Bruksizm, czyli zaciskanie żuchwy, to jedna z najczęstrzych dolegliwości z jakim mierzą się u swoich pac-jentów stomatolodzy i ortodonci. Dzięki masażowi transbukalnemu możemy efektywnie pracować nad rozluźnieniem mięśni żwacza, co przynosi pacjentom dużą ulgę.

Terapia Access Consciousness, czyli Bars’y, pomaga wyzbyć się uwarunkowań, uwięzień i ograniczeń twojej świadomości. W trakcie tej terapii terapeuta ma bardzo minimalny kontakt z ciałem. Pracuje bardzo delikatnym dotykiem, punktowo głównie z jednym obszarem – głową. Te punkty mogą być powiązane mogą być z kreatywnością, nadzieją czy głęboką świadomością. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie pracować z osobami o wysokiej wrażliwości na dotyk, czyli np. z osobami autyzmem czy znajdującymi się w stanie stresu pourazowego.

Aby stworzyć najlepszy dla Ciebie masaż sięgamy głęboko i szeroko. Zarówno do tradycji i doświadczenia mistrzów Dalekiego Wschodu —Japonii, Indonezji, Indii, ale także do współczesnych nowatorskich metod z Rosji i Polski. Łączymy terapię czasz-kowo-krzyżową, masaż tkanek głębokich z relaksującymi technikami lomi lomi Eli gorącymi kamieniami w miejscach, które szc-zególnie tego potrzebują. Łączymy masaż mięśniowo-powięziowy z masażem transbukalnym (masaż wewnątrz ust), liftingiem i relaksem w proporcjach odpowiadających twoim potrzebom.

Umiejętne czytanie potrzeb twarzy i ciała, połączenie tak bardzo różnych technik i wykorzystanie ich w jednym masażu to kon-cepcja autorskich terapii PURITE OTIUM FACE BLEND i PURITE OTIUM BODY BLEND. Dających spektakularne rezultaty nie tylko optycznego odmłodzenia, ale przede wszystkim widocznej poprawie kondycji skóry i całego ciała.

Każda z technik daje widoczne i odczuwalne efekty już po pierwszym masażu. Nie są one jednak trwałe. Aby je utrzymać masaże powinny być regularne. A ich częstotliwość dostosowana do potrzeb i możliwości. Zaczynamy intensywnie, aby po-budzić mięśnie i powięzi, przyzwyczaić je do regularnej pracy a potem zmniejszamy stopień intensywność, aby dać skórze po-pracować. Nasza propozycja to terapie manualne.

Cierpliwość i zaufanie do metod naturalnych to cechy, które determinują to, czy skorzystasz z naszej oferty. Masaż to nie jest szybki zabieg medycyny estetycznej dający natychmiastowe, trwałe efekty. Masaż to droga, na której czeka nagroda w postaci dobrego samopoczucia i Twojego wciąż naturalnego wyglądu przez długie lata. Do późnej starości będziesz się cieszyć natural-nym wyrazem twarzy, twoja mimika pozostanie nienaruszona, a znajomi z lat szkolnych będą Cię nadal poznawać na ulicy. Czy to wystarczające argumenty za terapią manualną? Dla nas tak

Siła i jakość Purite.
Kosmetyki w PURITE OTIUM to jakość i siła marki Purite. To bezpieczeństwo i pełna kontrola nad procesem produkcji. Nadal wszystko powstaje w naszej małej dolnośląskiej manufakturze, a odpowiadają za to ludzie z pasją i misją tworzenia naturalnych kosmetyków bez kompromisów, w zgodzie z naturą i dbałością o Planetę. PURITE OTIUM to potrójna moc kosmetyków Purite, terapii manualnych i dłoni terapeutów.

Jesteśmy dla Was.
PURITE OTIUM to, jak nasze kosmetyki, gabinet bez płci i wieku. Dla każdego, kto czuje potrzebę dobrego, profesjonalnego dotyku. Każdego, kto uznaje masaż za wartościowy i efektywny sposób stymulacji ciała i twarzy.

PURITE OTIUM to miejsce „jeden na jeden”, zapewniające komfort i intymność, a to docenia męska część społeczeństwa, która rozumie już potrzebę dbania o siebie nie tylko we własnej łazience. Męskie ciała i twarze podobnie jak kobiece potrzebują dotyku by poczuć relaks i odprężenie, pozbyć się napięć, zadbać o swoją skórę, gdy ma problemy. Zapraszamy wszystkich panów, który do tej pory nie znaleźli miejsca dla siebie. PURITE OTIUM to intymność i bezpieczeństwo. To przestrzeń, zaprojek-towana dla jednego gościa. Praca w pełnym komforcie, ciszy i relaksie.

PURITE OTIUM czyli o Nas.
Nazywam się Kaśka Węglińska jestem kosmetyczką i masażystką ceniąca terapeutyczną siłę dotyku. Naturo terapeutka z zamiłowania i świadomie wybranego zawodu. Skoncentrowana na poznawaniu ludzkiego ciała i bezkompromisowa, jeżeli chodzi o wybraną metodę pracy z nim. Autorka terapii łączących magię dotyku wybranych technik masażu z naturalnością kos-metyków Purite. Emanująca pozytywną energią, zakochana w Purite, ludziach i otaczającym świecie. Uwielbiająca się uczyć i stale rozwijająca swoje manualne umiejętności, co w najwyższym stopniu zdumiewa moją córkę. Wciąż jest tyle do poznania, po co się ograniczać!

Długo pracowałam głową.
Lubiłam to, ale przyszedł czas, gdy poczułam potrzebę głębokiej zmiany. Ponad wszystko chciałam zobaczyć efekt pracy własnych rąk. Czuć, że to co robię przynosi uśmiech i wpływam na polepszenie samopoczucia. Nie wiedziałam jeszcze co to będzie, ale dokładnie wiedziałam, jak chcę się czuć, gdy będę to robić. Sięgnęłam w głąb siebie i przypomniałam sobie, ze pier-wszym zawodem jaki wybrałam mając 15 lat był zawód kosmetyczki. To były inne czasy. Wszyscy mówili, ze liczy się dyplom i mam wymyślić coś innego. No to wymyśliłam. I dawało mi to dużo satysfakcji przez pierwszą część mojego życia zawodowego. Teraz chciałam sprawdzić, czy to nastoletnie marzenie mogę zrealizować w dojrzałym życiu. Zrobiłam to i zakochałam się! Wied-ziałam, że chcę pracować z ciałem. A każdy następny krok, który robiłam przybliżał mnie do ukonkretnienia tej drogi. Dziś jestem kosmetyczką, skoncentrowaną na naturalnych technikach manualnych, które pozwalają ciału zaczerpnąć swobodnie oddech.

Dlatego nie zaskoczy Was fakt, ze do Zespołu PURITE OTIUM szukałam osób o podobnym podejściu. Osób oddanych swojej pracy, ale nie poprzez ilość spędzanych w niej godzin, a poprzez podejście do ludzi, czułość dotyku a dzięki wiedzy i doświad-czeniu pewność tego, co należy zrobić, aby wróciła harmonia Na wraz z nią uśmiech.

Jest nas trzy.
Nasze doświadczenie zawodowe to mariaż kosmetyki i masażu. Każda inna, ale razem tworzymy silny Zespól kompetentnych i doświadczonych terapeutek. Blisko ze sobą współpracujemy, aby uzyskać jak najlepsze efekty terapii.

Nigdy, niczego nie zakładaj na zawsze — zdanie. stało się moją dewizą i mottem życiowym i zawodowym. Słowa profesora os-teopatii Laurie Hartman’a przeczytałam w książce „Świat dotyku” fizjoterapeuty Bartłomieja Gajowca, który jak żaden inny fizjoterapeuta wcześniej przybliżył mi i połączył świat ciała ze światem emocji oraz otworzył przede mną drzwi do rozumienia mowy ciała. Wciąż się tej mowy uczę. To fascynujące doświadczenie.

Dialog, empatia, aromaterapia, naturalne kosmetyki i rytuały PURITE OTIUM to nasz świat.Zapraszamy Cię. Wejdź i doświadcz.

WARSZAWA

Plac Grzybowski 10/8

tel. 660 091 043
Rezerwacja wizyt: purite.booksy.com Gdy nie odbieram, pracuję. Bądź pewny, że oddzwonię lub odpiszę.

Szukaj
Szukaj

Twarz

Purite Beauty Blend – PBB

Purite Manual Blend – PMB

Kobido Selected Luxury

Masaż Mioplastyczny

Zoga Face Integration I

Zoga Face Integration II (transbukalny)

Japoński Rytuał Masażu Twarzy

Masaż Mioplastyczny Selected

Facemodeling

440

460

300

390

375

390

250

420

490

Ciało i Głowa

Purite Peeling

Holistyczny Rytuał Masażu Ciała i Twarzy

Lomi Lomi – Hawajski masaż ciała

Purite Headquarter Plus

Access Bars z masażem głowy

170

450

375

350

250

Akupunktura kosmetyczna

ACU Beauty Ceremony

ACU Pure Power Ceremony

ACU Shape – Odchudzanie

ACU Shape&Smooth – Odchudzanie i Cellulit

280

280

230

310

Pakiety

Kobido Selected PAKIET 10 (220 zł/zabieg x 10)

Kobido Selected PAKIET 6 (250 zł/zabieg x 6)

Purite Beauty Blend PAKIET 3 (350 zł/zabieg x 3)

Purite Manual Blend PAKIET 3 (390 zł/zabieg x 3)

Zoga Face Integration I PAKIET 3 (300 zł/zabieg x 3)

Zoga Face Integration II PAKIET 3 (330 zł/zabieg x 3)

Facemodeling PAKIET 3 (450 zł/zabieg x 3)

Facemodeling PAKIET 6 (390 zł/zabieg x 6)

Lomi Lomi PAKIET 3 (315 zl/zabieg x 3)

Access Bars PAKIET 6 ( 200 zł/zabieg x 6)

2240

1620

1350

1170

999

1050

1390

2340

999

1200