Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

PURITE SELECTED

Harmonia ciała i zmysłów dzięki innowacyjnej linii preparatów do pielęgnacji wrażliwej skóry dekoltu i biustu

 

Ponad 75% kobiet co miesiąc doświadcza dolegliwości związanych z PMS czy później – z menopauzą. Bardzo często jest to napięcie i tkliwość piersi oraz dolegliwości emocjonalne – zmiany nastroju, smutek, obniżone poczucie pewności siebie czy spadek libido. Naszym marzeniem było stworzenie takich kosmetyków, które wykorzystując w 100% moc natury, w tym olejków eterycznych klasy leczniczej przyniosą kobietom ulgę, zarówno fizycznie jak i emocjonalnie.

Purite Selected łączy bioaktywne składniki roślinne i mineralne z olejkami eterycznymi klasy terapeutycznej. Pierwsze pomagają uporać się z problemami skórnymi, łagodzą stany zapalne, nawilżają, odżywiają oraz dostarczają substancji zwalczających wolne rodniki, przez co zabezpieczają skórę przed starzeniem. Olejki eteryczne stymulują krążenie krwi, odnowę komórek, wygładzają, dodają blasku oraz mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie – działają uspokajająco, przeciwdepresyjnie, dodają energii, wzmacniają poczucie radości a nawet budzą miłość. Dzięki takiemu połączeniu Purite Selected to nie tylko terapia i pielęgnacja skóry ale również dobroczynny wpływ na nastrój i emocje.

Kobieca terapia

Pierwsze 3 produkty z linie Purite Selected skierowane są do kobiet i przeznaczone do pełnej pielęgnacji biustu, dekoltu i szyi. Ich zadaniem jest regeneracja, ujędrnienie ale również łagodzenie dolegliwości związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego czy menopauzy. Wszystkie trzy preparaty wzbogacone są w skomponowane przez lekarza medycyny mieszaniny olejków eterycznych (m.in. przeznaczone specjalnie do pielęgnacji okolic dekoltu olejek bazyliowy i olejek z kadzidłowca a także olejek różany, olejek geraniowy czy lawendowy), które korzystnie wpływają na ogólny dobrostan.

Naturalna moc olejków eterycznych

Olejki eteryczne to wyjątkowe, aktywne substancje pochodzenia roślinnego. Mikroskopijne cząsteczki olejków eterycznych zachowują się jak żywe organizmy – wibrują, mają własną częstotliwość, wchodzą w reakcje z naszym ciałem. I to nie tylko na poziomie komórkowym, dzięki czemu mogą stymulować odnowę komórek, oczyszczanie z toksyn czy nawet powstrzymywać procesy starzenia, ale też wpływają na kształt i częstotliwość fal mózgowych. Oznacza to, że olejki eteryczne klasy leczniczej wpływają na nasz nastrój – mogą zmieniać emocje. Olejki, które zostały wykorzystane w linii Purite Selected to m.in. olejek geraniowy, który uszczelnia naczynia krwionośne, łagodzi objawy menopauzy oraz działa antydepresyjnie.

Olejek różany jest najcenniejszym olejkiem na świecie o silnych właściwościach odmładzających. Olejek lawendowy uspokaja umysł i pięknie wygładza skórę. Olejek kadzidłowy to wyjątkowy antydepresant. Działa również łagodząco w przypadku napięcia I tkliwości piersi. Natomiast olejek bazyliowy poprawia jędrność biustu, zmniejsza przekrwienie i jest głównym składnikiem zmniejszającym obrzęk i bolesność związane z PMS. Ponadto jest silnym afrodyzjakiem. Przeznaczona do pielęgnacji wrażliwej skóry biustu, dekoltu i szyi ekskluzywna linia Purite Selected to nowoczesne podejście do kosmetyków naturalnych. Jej działanie idzie o krok dalej i wychodzi poza terapię skóry. Kosmetyki Purite Selected mają wpływ nie tylko na gładkość i jędrność skóry, ale również działają na emocje – przynoszą ukojenie, dodają energii, wzmacniają poczucie radości i pewności siebie. Ciało i umysł zaczynają harmonijnie współgrać…

Biust & dekolt

Twarz

Szukaj
Szukaj