Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Szymon Kaźmierczak

odpowiedzialny za receptury

i zarządzanie marką. kosmetolog

Sebastian Kubiak

projektant mody, designer,

odpowiada za wizerunek marki

O nas

Purite, poprzez lata swojego rozwoju, zaprosiło do współpracy ekspertów wielu dziedzin. Od lekarzy tworzących receptury i opiniujących proces technologiczny oraz surowce roślinne, po specjalistów z zakresu detoksykacji organizmu i dietetyków.
Nasza definicja kosmetyków jest bezkompromisowa: wyłącznie roślinne i mineralne składniki, działanie terapeutyczne oraz odpowiedzialność za środowisko na każdym etapie pracy. Purite wspierają lekarze wielu specjalizacji, nasze receptury tworzone są z myślą o konkretnych problemach skórnych. Wiele lat pracy z osobami dotkniętymi chorobami cywilizacyjnymi oraz zgłębiania wiedzy z zakresu naturalnej kosmetologii pozwoliło nam spojrzeć na kosmetyki z zupełnie innej strony. Wiemy, że nie ma uzasadnienia dla stosowania w nich innych substancji niż pochodzenia naturalnego. 

Sebastian Kubiak, twórca marki i jego wizerunku, projektant wzornictwa przemysłowego, grafik.

“Dbamy o to, aby każdy aspekt naszej pracy był bezkompromisowy. Dobieramy i łączymy ze sobą najlepsze składniki, używamy biodegradowalnych opakowań i wszystko, co tworzymy, jest estetyczno-designerską uczta dla oka.”

Szymon Kaźmierczak, założyciel marki, którego nie ma już z nami ♥. Kierunek, który wyznaczył zawsze będzie fundamentem Purite:

“Udowadniamy, że tworzenie kosmetyków nie polega na mieszaniu niezliczonych chemikaliów. Kosmetyki mogą pięknie pachnieć, wściekle się pienić i połyskiwać jak księżycowy pył, a to wszystko za sprawą naturalnych składników.”

Marka Purite powstała w marcu 2014 roku. Duża skuteczność i terapeutyczne działanie Purite to wynik połączenia dobroczynnych właściwości naturalnych surowców, wiedzy medycznej współpracujących z manufakturą lekarzy oraz czystych technologii produkcji. Zespół pracuje w nowoczesnym laboratorium w Komorowicach pod Wrocławiem. Wszystkie składniki nabywane są zgodnie z zasadami uczciwego handlu; rośliny, z których powstają maceraty, ekstrakty i hydrolaty uprawiane są bez pestycydów i sztucznych nawozów oraz pozyskiwane zgodnie z ich rytmem biologicznym; oleje pochodzą z certyfikowanych upraw. Firma zaczęła swoją działalność od wytwarzania mydeł i maseł do ciała odpowiadających na indywidualne potrzeby naszych bliskich i przyjaciół. Sukces tych pierwszych produktów spowodował, że powstała marka Purite.

Od początku Purite przyciąga osoby o podobnych przekonaniach, które zarówno w pracy jak i prywatnie cenią jakość, nie ilość. Szacunek dla przyrody, zrozumienie dla tego jak ważna jest równowaga wewnątrz i wokół nas sprawia, że Purite jest autentyczne i unikalne. Rozwój marki jest konsekwentny i przemyślany.

Dopełnieniem świadomej pielęgnacji są terapie manualne, których zaskakującą skuteczność w poprawie kondycji skóry Szymon odkrył ucząc się japońskiego masażu Kobido. Otium zaprosiło do stałej współpracy Joannę Ulanowską-Tabałę oraz Martę Otawę oferując unikalne zabiegi odpowiadające indywidualnym potrzebom. Dziewczyny mogą pochwalić się ogromną wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Joanna Bartosiewicz, odpowiada za produkcję kosmetyków i mniej romantyczne kwestie finansowe:
„Produkcja w Purite jest idealnie zbalansowana. Większość procesu to ręczna praca. Odważanie i łączenie składników, pilnowanie temperatury, mieszanie, musi odbywać się uważnie i w swoim tempie. Ma to swoje wady, ekonomiczne, ale daje pewność, ze uzyskamy produkt najwyższej jakości.”

Patrycja Kowalewska odpowiada za obsługę sklepu on-line i realizację zamówień. Misternie pakuje zamówienia i wspiera produkcję.

Zapraszamy, przez naszą pracę poznasz właśnie Nas.

Szukaj
Szukaj