Search

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Kosmetyki do cery naczynkowej

Naturalne kosmetyki do skóry naczynkowej

Cera naczynkowa to wrażliwa skóra z charakterystycznymi pajączkami i rumieńcami pojawiającymi się na skutek rozszerzania się i pękania naczynek krwionośnych pod wpływem czynników atmosferycznych (wiatr, mróz, promieniowanie słoneczne), stresu czy wysiłku fizycznego. Główne objawy cery naczynkowej to wspomniany wyżej rumień na twarzy, częste zaczerwienienia oraz sieć popękanych naczynek krwionośnych na brodzie, policzkach itd. Jakie są przyczyny skóry naczynkowej? To przede wszystkim uwarunkowania genetyczne, zaburzenia hormonalne, zła dieta oraz stosowanie niewłaściwych kosmetyków, które mogą dodatkowo powodować podrażnienia czy uczucie pieczenia. W naszej ofercie znalazły się naturalne kosmetyki do pielęgnacji cery naczynkowej, takie jak serum, olea, krem, tonik do twarzy, a także mydło róża – wanilia.

Kosmetyki dla skóry naczynkowej

Kosmetyki Purite przeznaczone dla cery naczynkowej są delikatne, pozbawione sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, stworzone na bazie składników roślinnych, które pielęgnują, nawilżają i regenerują naskórek. Polecamy:

  • Mydło róża – wanilia, z kwiatów róży piżmowej – zawiera witaminy E i C, karotenoidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, przeznaczone do pielęgnacji cery wrażliwej, naczynkowej i dojrzałej. Rozjaśnia skórę, zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych i wzmacniają je, łagodząc podrażnienia.
  • Krem do cery naczynkowej do stosowania na dzień, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz wzmacnia i odświeża skórę.
  • Oleum do twarzy na noc – produkt chroni cerę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, niweluje uczucie pieczenia i ściągnięcia skóry, a także uszczelnia naczynia włosowate.
  • Serum do twarzy – działa kojąco, redukuje stany zapalne i podrażnienia.
  • Tonik do twarzy – zmniejsza przekrwienie skóry, łagodzi pieczenie, zapobiega powstawaniu pajączków.
Szukaj
Szukaj