Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Olejki do aromaterapii

Olejki do aromaterapii

Aromaterapia to forma medycyny naturalnej, która opiera się na wykorzystaniu olejków eterycznych pozyskiwanych z roślin. Świece czy olejki działają orzeźwiająco, antydepresyjnie, relaksują, a także łagodzą dolegliwości bólowe i napięcia. Ponadto wspomagają leczenie wielu chorób. W naszej ofercie znalazły się wyjątkowe produkty do aromaterapii, takie jak naturalne świece zapachowe, blendy zapachowe oraz olejki do dyfuzji. Polecamy również zestaw do aromaterapii Lava Set, czyli naturalny, wulkaniczny dyfuzor do uwalniania olejków eterycznych, o właściwościach energetycznych.

Naturalna świeca zapachowa Purite

Świece do aromaterapii Purite powstały na bazie naturalnego wosku sojowego i w 100% naturalnych olejków eterycznych. Wykazują właściwości terapuetyczne i lecznicze – poprawiają samopoczucie, odprężają, relaksują, a także łagodzą napięcia nerwowe. W naszym asortymencie znalazła się między innymi:

  • świeca do aromaterapii CHRONOS z lawendą, wanilią, cyprysem i rumiankiem – pomaga w walce z bezsennością, redukuje lęk, stres, usuwa smutek i przygnębienie,
  • świeca zapachowa KAIROS wpływa korzystnie na układ nerwowy, działa antydepresyjnie, przeciwstresowo i przeciwzapalnie.

Kompozycja olejków eterycznych – MANUS OIL

MANUS OIL to olejek do dyfuzji o kojącym zapachu, łączący aromat cynamonu, goździków, rozmarynu, cytryny, drzewa herbacianego i eukaliptusa. Naturalne olejki eteryczne wdychane z powietrzem przedostają się do krwi, działając korzystnie na błony śluzowe i organizm.

Naturalny blend zapachowy marki Purite

Blendy naturalnych olejków eterycznych oddziałują na wszystkie zmysły, wpływają pozytywnie na nastrój, koją nerwy, pomagają w zasypianiu, poprawiają jakość życia. Produkt zamknięty jest w szklanym opakowaniu.

Zestaw do aromaterapii w domu – jak stosować olejki do aromaterapii?

Najlepszą metodą stosowania olejków eterycznych jest dyfuzja. Inne formy aromaterapii to masaż przy użyciu naturalnych olejków, który dodatkowo rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi, a także dodanie kilku kropli olejku eterycznego do kąpieli po to, by się zrelaksować i pobudzić wszystkie zmysły.

purite logo