Search

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Naturalny scrub do ciała

Naturalny scrub do ciała

Naturalny scrub do ciała to kosmetyk służący do mechanicznego złuszczania naskórka. W skład preparatu wchodzą naturalne składniki pochodzenia roślinnego lub mineralnego. Jego głównym celem jest usuwanie martwych komórek, oczyszczanie oraz stymulowanie regeneracji skóry.

Naturalny scrub do ciała z naturalnymi składnikami

Naturalne oleje i ekstrakty roślinne zawarte w kosmetykach złuszczających od Purite nawilżają skórę, dzięki czemu staje się elastyczna i jedwabiście gładka. Regularne stosowanie scrubów do ciała pomaga w utrzymaniu skóry zdrowej i promiennej oraz wspiera walkę z cellulitem poprzez stymulowanie przepływu krwi i limfy.

Naturalne scruby cukrowe

Oferujemy delikatnie złuszczające martwy naskórek scruby cukrowe i wyprodukowane na bazie soli z Morza Martwego, przeznaczone zarówno dla skóry młodej, jak i dojrzałej. Produkty te zawierają między innymi takie składniki jak: masło kakaowe, shea, oliwę z oliwek, marokańską glinkę Ghassoul, zieloną glinkę czy olejek limonkowy.

Należy nałożyć niewielką ilość produktu na dłonie i delikatnie wmasować w wilgotną skórę okrężnymi ruchami, koncentrując się na obszarach, które wymagają szczególnego złuszczania, jak łokcie, kolana czy pięty. Następnie spłukać produkt ciepłą wodą i osuszyć skórę ręcznikiem. Warto stosować przynajmniej 1-2 razy w tygodniu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Naturalne peelingi oraz scruby do ciała

Regularne złuszczanie martwego naskórka sprawi, że skóra stanie się jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Warto sięgnąć po naturalne peelingi i scruby do ciała od Purite, które w delikatny sposób oczyszczają i wygładzają ciało, pobudzają również procesy odnowy skóry.

Peelingi oraz scruby do ciała mają naturalny i bezpieczny skład, nie zawierają sztucznych barwników czy chemicznych substancji poprawiających zapach kosmetyku. W produktach marki Purite znaleźć można m.in. sól z Morza Martwego, wyciągi ziołowe, masła i oleje roślinne oraz minerały.

Naturalne olejki eteryczne stosowane w kosmetykach mają właściwości aromaterapeutyczne, działają relaksująco i poprawiają nastrój podczas stosowania peelingu.

Szukaj
Szukaj