Search

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Bony prezentowe

Bon upominkowy Purite

Znalezienie odpowiedniego prezentu na urodziny, święta czy imieniny nie zawsze jest proste. Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkową niespodziankę, zdecyduj się na bon upominkowy Purite. W naszym asortymencie dostępne są naturalne kosmetyki na twarz i ciało, przeznaczone do pielęgnacji skóry różnego typu, np. normalnej, suchej, problematycznej, wrażliwej, dojrzałej. Wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie, na bazie składników roślinnych i ziół pochodzących z ekologicznych upraw. Kremy, toniki, olea czy mydła nie zawierają w składzie parafiny, parabenów, oleju palmowego, sztucznych barwników i aromatów, za to są bogate w składniki odżywcze.

Bon prezentowy Purite

Oferujemy bony upominkowe o wartości 100 zł, 200 zł i 300 zł, ważne przez 6 miesięcy od momentu zakupu. Voucher prezentowy upoważnia do wyboru dowolnego produktu bądź produktów dostępnych w asortymencie sklepu internetowego Purite. Bon upominkowy nie może być wymieniony na gotówkę. Istnieje możliwość dopłacenia za wybrany przez Klienta produkt, jeśli jego cena jest wyższa niż nominał bonu prezentowego Purite.

Bony / Vouchery Purite, można także realizować w Salonie stacjonarnym Purite oraz w Gabinecie terapii manualnych Purite Otium w Warszawie przy Placu Grzybowskim 10.

Szukaj
Szukaj