Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Naturalne olejki do masażu

Oleje do masażu

Naturalne olejki do masażu to produkty chętnie wykorzystywane do pielęgnacji ciała ze względu na swoje liczne zalety. Wyprodukowane zostały na bazie roślinnych składników i minerałów, świetnie wpisują się w potrzeby współczesnych konsumentek i konsumentów.

Oleje do masażu z bogatym składem

Bogate w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe, naturalne olejki dogłębnie nawilżają, odżywiają oraz regenerują skórę, pozostawiając ją miękką i jedwabistą. Masaż z użyciem naturalnych olejków pozwala na głębokie rozluźnienie mięśni, co przekłada się na poprawę samopoczucia i redukcję stresu. Ponadto, stymuluje krążenie krwi, dzięki czemu zmniejsza cellulit, poprawia jędrność skóry oraz przyspiesza regeneracę po wysiłku fizycznym.

Oleje do masazu z naturalnymi składnikami

Naturalne olejki do masażu są wolne od sztucznych konserwantów, parabenów czy szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry, nawet tej wrażliwej i skłonnej do alergii.

W sklepie Purite znajdują się oleje do masażu Prana oraz Shanti z wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych z dodatkami, m.in. olejku z różowego grejpfruta i bergamoty.