Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Oleum do ciała

Wyjątkowe Oleum żywokostowe

Oleum żywokostowe to naturalny produkt wykonany na bazie olejowych wyciągów z żywokostu  . Macerat olejowy pozyskiwany z tej rośliny od wieków cieszy się uznaniem ze względu na właściwości lecznicze oraz wspomaganie procesu gojenia.  Oleum żywokostowe jest bogate m.in. w alantoinę, witaminy oraz minerały  . Alantoina jest znana z działania przeciwzapalnego, wspiera regenerację nie tylko tkanek skóry (np. w przypadku drobnych ran, zadrapań), ale działa przeciwbólowo i kojąco również na obolałe czy opuchnięte stawy, problemy z korzonkami, zwichnięcia itp.  Oleum żywokostowe od Purite można stosować w celu łagodzenia bólu mięśniowego i stawowego, a także w przypadku siniaków, naciągnięć czy obrzęków.

Najlepsze maści do ciała – Oleum

Naturalne maści do ciała cieszą się coraz większym uznaniem ze względu na wyjątkowe właściwości odżywcze i regeneracyjne.  W oleach marki Purite wykorzystuje się wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu kosmetyki są bezpieczne oraz skuteczne w pielęgnacji różnych typów skóry.

Oleu to wyjątkowy balsam do ciała, który pomoże odżywić skórę, zadba o jej prawidłowe nawilżenie i zapewni ochronę przed wysuszeniem. Główne cechy oleum od Purite to m.in.

  • składniki naturalnego pochodzenia,
  • brak szkodliwych dodatków i konserwantów,
  • sprawdzone i bezpieczne działanie pielęgnacyjne,
  • kosmetyk przyjazny dla środowiska naturalnego.

Naturalne maści typu olea do ciała to doskonały sposób na skuteczną, ale jednocześnie  delikatną i bezpieczną pielęgnację skóry  .

Szukaj
Szukaj