Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Naturalny płyn do dezynfekcji rąk

Płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk

Płyn do dezynfekcji rąk to skuteczny środek do zwalczania drobnoustrojów, które znajdują się na skórze. Taki produkt przyda się nie tylko w domu, lecz także w podróży, gdy nie ma czasowo dostępu do wody i mydła. Dodatkową zaletą preparatu do dezynfekcji rąk marki Purite jest działanie odświeżające oraz pielęgnacyjne dzięki dużej zawartości gliceryny roślinnej.

Jak powinna wyglądać prawidłowa dezynfekcja rąk? W pierwszym kroku spryskujemy dłonie płynem za pomocą atomizera. Następnie produkt powinno się rozprowadzić po rękach – wierzchu i wnętrzu dłoni oraz pomiędzy palcami. Pozostały na skórze płyn pozostawić do wyschnięcia.

Płyny do dezynfekcji rąk marki Purite

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości płyny do dezynfekcji i odświeżania rąk, przygotowane zgodnie z zaleceniami WHO. Produkty zawierają w składzie naturalne olejki eteryczne, działające bakteriobójczo, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo. Wykazują również właściwości zatrzymujące wilgoć, chroniąc tym samym skórę przed wysuszeniem. Olbrzymim atutem, uwielbianym przez naszych Klientów jest zapach tego produktu – zapach olejku eterycznego czterech złodziei.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą płynów do dezynfekcji rąk!

Szukaj
Szukaj