Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Lava Set [ – Zestaw do Aromaterapii by Purite]

Naturalny dyfuzor

Dostępność: Produkt niedostępny

190g
więcej o produkcie
jak używać

Brak w magazynie

Zestaw do aromaterapii marki Purite

Aromaterapia to jedna z metod stosowanych w medycynie alternatywnej. Terapia zapachem wpływa kojąco na wszystkie zmysły, relaksuje, poprawia nastrój, niweluje napięcie, polepsza apetyt, a także wspomaga leczenie różnych schorzeń i dolegliwości. W tym celu wykorzystuje się specjalny zestaw do aromaterapii składający się z dyfuzora do olejków eterycznych (olejki do aromaterapii).

Lava Set – zestaw do aromaterapii

Naszym klientom oferujemy wulkaniczny dyfuzor naturalny o właściwościach energetycznych, który w subtelny sposób uwalnia naturalny aromat olejków eterycznych – odprężających, wyciszających, uspokajających.

Dlaczego warto zdecydować się na zestaw do aromaterapii Purite? Naturalny dyfuzor z czarnego kamienia lawy wpływa pozytywnie na ciało, umysł i duszę, umożliwia równomierny przepływ energii oraz oczyszcza z negatywnych emocji. Ponadto lawa wykorzystywana w aromaterapii redukuje dolegliwości bólowe, stres, regeneruje ciało, a także przywraca siły zmęczonemu organizmowi.

Olejki eteryczne, mają udowodniony pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, stąd nie może ich zabraknąć jako wprowadzenia do świata odprężenia i relaksu – aromaterapii według Purite.

Kierując się tą potrzebą i pozostając w kręgu terapii stworzyliśmy trzy niesamowite, w 100% naturalne, mieszanki olejków eterycznych, które rozpoczną podróż do świata doznań. Każda nazwa jest nawiązaniem
do czasu, w jakim jesteśmy, jakiego się spodziewamy, o jakim myślimy, do którego jest nam mentalnie najbliżej tu i teraz.

Do wzmocnienia aury wybranego zapachu wybraliśmy lawę wulkaniczną, której nieregularna, porowata struktura jest znakomitym nośnikiem nut zapachowych eterycznych kompozycji Purite.

Lawa to niezwykły minerał o wspaniałych właściwościach energetycznych. Powstała w ogniu w głębi ziemi łączy energię żywiołów i uwalnia własną, która sprawia, że zapach olejków unosi się w powietrzu zmysłowo zagarniając przestrzeń.

Lawa od wieków znana jest ze swoich właściwości uziemiających i uspokajających. Emanuje wspierającym, ochronnym polem energetycznym, które pomaga poczuć się komfortowo we własnym ciele i otworzyć na nowe możliwości, co wprost idealnie łączy się z właściwościami olejków eterycznych i miejscem, jakim jest gabinet terapii manualnej lub SPA.

 

 

 

INSTRUKCJA

nanieś kilka kropli olejku eterycznego bezpośrednio na kamienie. Jeśli chcesz zmienić zapach kamienie przepłucz je gorącą wodą
Zestaw zawiera:
• opakowanie szklane
• kamienie lawowe w woreczku bawełnianym
O produkcie - Dyfuzor naturalny
Poszukując harmonii w uwalnianiu naszych naturalnych olejków eterycznych, stworzyliśmy naturalny wulkaniczny dyfuzor.
vegan
Składniki aktywne
Lava Set [ – Zestaw do Aromaterapii by Purite]
Świetnie się łączy

Może spodoba się również…

Możesz być także zainteresowany
Szukaj
Szukaj