Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Terapia

Wszystkie produkty Purite mają przede wszystkim działanie terapeutyczne, a nie tylko pielęgnacyjne. Oznacza to, że unikalne receptury, skomponowane są tak, by nieść ulgę i pomoc oraz przywracać optymalny, zdrowy stan skórze. Wykorzystujemy moc ziół, minerałów, olejów roślinnych oraz najwyższej klasy olejków eterycznych – nie potrzeba nic więcej, żeby zadbać o skórę, nawet tę z problemami. Każdy produkt Purite, począwszy od mydeł, dezodorantów przez kremy, eliksiry, masła aż po olea działa terapeutycznie.


Filozofia eliminacji.
Pierwszym krokiem ku naturalnej terapii jest eliminacja substancji szkodliwych, których pełno jest w chemicznych środkach czystości, jedzeniu i popularnych kosmetykach. Purite wykorzystuje tylko naturalne składniki, co pozwala ograniczyć wpływ substancji chorobotwórczych na organizm. Wszystko, co nakładamy na skórę, przenika przez nią i wchłania się do krwioobiegu w rekordowym tempie 28 sekund. W przypadku skóry popękanej lub przesuszonej czas ten znacznie się skraca. Nasze kosmetyki są bezpieczne nie tylko dla skóry ale też dla całego organizmu.


Hydrolaty i maceraty.
W laboratorium Purite powstają hydrolaty i maceraty które są bazą do tworzenia kosmetyków. Hydrolaty, niczym woda życia pełne są czynnych substancji: hormonów i enzymów roślinnych, witamin i minerałów. Maceraty z kolei to olejowe wyciągi z roślin, pełne bioaktywnych składników, które łagodzą objawy chorobowe, przyspieszają gojenie i regenerują . Hydrolaty i maceraty doskonale zastępują wodę, która nie ma żadnego terapeutycznego działania w kosmetykach.


Oleum — kosmetyki do zadań specjalnych.
Oleum to flagowy produkt marki — jest to rodzaj maści, która łączy lecznicze właściwości ziół pozyskiwanych z ekologicznych upraw z delikatnością i pielęgnacją naturalnych maseł i olejów.

Szukaj
Szukaj