Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

O Purite

100% składników roślinnych i mineralnych, działanie terapeutyczne przed pielęgnacyjnym, ekologia, która zaczyna się od nas samych, czyli bezkompromisowe podejście do nowoczesnych kosmetyków.

Purite to wyłącznie oleje, masła i woski roślinne, zioła, kwiaty, olejki eteryczne, wosk pszczeli, miód, mleko kozie oraz glinki lecznicze i sól z Morza Martwego. Zapachy Purite pochodzące wyłącznie ze składników zawartych w olejkach eterycznych i masłach roślinnych.

Terapia skóry

Działanie terapeutyczne naszych kosmetyków ma przywrócić skórze równowagę i pomóc w leczeniu jej powszechnych problemów, takich jak suchość, pękające naczynka lub trądzik.

Laboratorium

Pracujemy w niewielkim laboratorium przy użyciu nowoczesnych metod produkcji. Proces powstawania naszych kosmetyków wymaga czasu, precyzji i uwagi, dlatego są one produkowane na małą skalę z wielką dbałością o jakość.

Ekologia

Budujemy świadomość ekologiczną. Używamy biodegradowalnych opakowań, prowadzimy recykling szklanych, odzyskujemy wodę z produkcji hydrolatów, nie stosujemy pestycydów, sztucznych nawozów ani barwników. Używane przez nas rośliny i oleje pochodzą z naszych własnych lub certyfikowanych upraw.

Cruelty free

Nie przeprowadzamy testów na zwierzętach, ani nie zlecamy takich testów zarówno w przypadku naszych gotowych produktów jak i poszczególnych składników zawartych w tych produktach.

Szukaj
Szukaj