Lava Set [ - Zestaw do Aromaterapii by Purite]

Lava Set [ - Zestaw do Aromaterapii by Purite]

Naturalny dyfuzor

Dostępność: Produkt na stanie

190g
o produkcie
jak używać

Olejki eteryczne, mają udowodniony pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, stąd nie może ich zabraknąć jako wprowadzenia do świata odprężenia i relaksu – aromaterapii według Purite.

Kierując się tą potrzebą i pozostając w kręgu terapii stworzyliśmy trzy niesamowite, w 100% naturalne, mieszanki olejków eterycznych, które rozpoczną podróż do świata doznań. Każda nazwa jest nawiązaniem
do czasu, w jakim jesteśmy, jakiego się spodziewamy, o jakim myślimy, do którego jest nam mentalnie najbliżej tu i teraz.

Do wzmocnienia aury wybranego zapachu wybraliśmy lawę wulkaniczną, której nieregularna, porowata struktura jest znakomitym nośnikiem nut zapachowych eterycznych kompozycji Purite.

Lawa to niezwykły minerał o wspaniałych właściwościach energetycznych. Powstała w ogniu w głębi ziemi łączy energię żywiołów i uwalnia własną, która sprawia, że zapach olejków unosi się w powietrzu zmysłowo zagarniając przestrzeń.

Lawa od wieków znana jest ze swoich właściwości uziemiających i uspokajających. Emanuje wspierającym, ochronnym polem energetycznym, które pomaga poczuć się komfortowo we własnym ciele i otworzyć na nowe możliwości, co wprost idealnie łączy się z właściwościami olejków eterycznych i miejscem, jakim jest gabinet terapii manualnej lub SPA.

 

 

 

INSTRUKCJA

nanieś kilka kropli olejku eterycznego bezpośrednio na kamienie. Jeśli chcesz zmienić zapach kamienie przepłucz je gorącą wodą
Zestaw zawiera:
• opakowanie szklane
• kamienie lawowe w woreczku bawełnianym
O produkcie - Dyfuzor naturalny
Poszukując harmonii w uwalnianiu naszych naturalnych olejków eterycznych, stworzyliśmy naturalny wulkaniczny dyfuzor.
vegan
Składniki aktywne
Lava Set [ - Zestaw do Aromaterapii by Purite]
Świetnie się łączy
Może spodoba się również…
Możesz być także zainteresowany