Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Naturalne kosmetyki w zestawie prezentowym Lava Set + Olejek KAIROS

Naturalny dyfuzor + Naturalny blend zapachowy KAIROS

Dostępność: Produkt niedostępny

więcej o produkcie
jak używać

Brak w magazynie

Olejki eteryczne, mają udowodniony pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, stąd nie może ich zabraknąć jako wprowadzenia do świata odprężenia i relaksu – aromaterapii według Purite.

KAIROS na każdy dzień.

Cudownie świeży i niezwykle pociągający. Dający ukojenie, które sprawia, że jesteśmy „tu i teraz”. Kairos to „ten oto”, „ten właściwy” czas, odpowiedni moment do działania, stworzony przez okazję i niepowtarzalne, przemijające okoliczności.

skład:
Naturalne olejki eteryczne:

• bergamotka – posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwstresowe i przeciwdepresyjne, łagodzi napięcia nerwowe i objawy depresji.

• słodka pomarańcza – wykazuje właściwości antydepresyjne. Działa kojąco na nadszarpnięte nerwy, skutki przewlekłego stresu, czy stany lękowe oraz relaksująco i odprężająco, pomagając osiągnąć pogodny, radosny nastrój.

• cedr – łagodzi m.in.: stany zapalenie oskrzeli, katar, zapalenie, polecany jest dla osób, które cierpią na chroniczny lęk, stres i depresję.

• paczula – korzystnie wpływa na układ nerwowy i świetnie działa na osoby zmagajace się depresją. Poprawia nastrój, pobudza organizm do działania, dodaje energii oraz pomaga odzyskać spokój.

• szałwia – zapach o silnym działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym oraz przeciwzapalnym, antyoksydacyjny.

• ZASTOSOWANIE: Aromaterapia. Dyfuzja.
• UWAGI: nie połykać, nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Trzymać z daleka od dzieci.

Do wzmocnienia aury wybranego zapachu wybraliśmy lawę wulkaniczną, której nieregularna, porowata struktura jest znakomitym nośnikiem nut zapachowych eterycznych kompozycji Purite.

Lawa to niezwykły minerał o wspaniałych właściwościach energetycznych. Powstała w ogniu w głębi ziemi łączy energię żywiołów i uwalnia własną, która sprawia, że zapach olejków unosi się w powietrzu zmysłowo zagarniając przestrzeń.

Lawa od wieków znana jest ze swoich właściwości uziemiających i uspokajających. Emanuje wspierającym, ochronnym polem energetycznym, które pomaga poczuć się komfortowo we własnym ciele i otworzyć na nowe możliwości, co wprost idealnie łączy się z właściwościami olejków eterycznych i miejscem, jakim jest gabinet terapii manualnej lub SPA.

INSTRUKCJA

nanieś kilka kropli olejku eterycznego bezpośrednio na kamienie. Jeśli chcesz zmienić zapach kamienie przepłucz je gorącą wodą
Zestaw zawiera:

• blend zapachowy 15ml
• opakowanie szklane
• kamienie lawowe w woreczku bawełnianym

O produkcie - Dyfuzor naturalny
Poszukując harmonii w uwalnianiu naszych naturalnych olejków eterycznych, stworzyliśmy naturalny wulkaniczny dyfuzor + naturalne blendy zapachowe
vegan
Składniki aktywne
Naturalne kosmetyki w zestawie prezentowym Lava Set + Olejek KAIROS
Świetnie się łączy

Może spodoba się również…

Szukaj
Szukaj