Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

Naturalne kosmetyki w zestawie prezentowym Lava Set + Olejek CHRONOS

Naturalny dyfuzor + Naturalny blend zapachowy CHRONOS

Dostępność: Produkt niedostępny

więcej o produkcie
jak używać

Brak w magazynie

Olejki eteryczne, mają udowodniony pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, stąd nie może ich zabraknąć jako wprowadzenia do świata odprężenia i relaksu – aromaterapii według Purite.

CHRONOS dla wielu, ale nie dla wszystkich.

Zmysłowy, towarzyszący i pozostąjacy na długo. Chronos to czas ujęty jako całość; wyraża ilościowy aspekt trwania, sekwencyjny porządek zdarzeń, możliwy dzięki rozumieniu czasu jako przepływu różnych jednostek w odniesieniu do tego, co czasem nie jest. Skomplikowane? Filozoficzne? Tak, bo czas naszego życia taki właśnie jest.

skład:
Naturalne olejki eteryczne:

• lawenda – wykazuje działanie odprężające, relaksujące i uspakajające.

• limonka – ma działanie orzeźwiające, stymulujące bystrość myślenia, wspierające dobre samopoczucie i równowagę emocjonalną.

• wanilia – koi nerwy, łagodzi stres, lęk, pomaga zwalczyć bezsenność oraz poprawia nastrój.

• cyprys – ma działanie uspokajające i wyciszające, sprawdza się również u kobiet w okresie menopauzy, które mogą zmagać się z wahaniami nastroju.

• rumianek – pomaga przy depresji, polepsza nastrój, usuwając przygnębienie i smutek.

Do wzmocnienia aury wybranego zapachu wybraliśmy lawę wulkaniczną, której nieregularna, porowata struktura jest znakomitym nośnikiem nut zapachowych eterycznych kompozycji Purite.

Lawa to niezwykły minerał o wspaniałych właściwościach energetycznych. Powstała w ogniu w głębi ziemi łączy energię żywiołów i uwalnia własną, która sprawia, że zapach olejków unosi się w powietrzu zmysłowo zagarniając przestrzeń.

Lawa od wieków znana jest ze swoich właściwości uziemiających i uspokajających. Emanuje wspierającym, ochronnym polem energetycznym, które pomaga poczuć się komfortowo we własnym ciele i otworzyć na nowe możliwości, co wprost idealnie łączy się z właściwościami olejków eterycznych i miejscem, jakim jest gabinet terapii manualnej lub SPA.

INSTRUKCJA

nanieś kilka kropli olejku eterycznego bezpośrednio na kamienie. Jeśli chcesz zmienić zapach kamienie przepłucz je gorącą wodą
Zestaw zawiera:

• blend zapachowy 15ml
• opakowanie szklane
• kamienie lawowe w woreczku bawełnianym

O produkcie - Dyfuzor naturalny
Poszukując harmonii w uwalnianiu naszych naturalnych olejków eterycznych, stworzyliśmy naturalny wulkaniczny dyfuzor + naturalne blendy zapachowe
vegan
Składniki aktywne
Naturalne kosmetyki w zestawie prezentowym Lava Set + Olejek CHRONOS
Świetnie się łączy

Może spodoba się również…

Szukaj
Szukaj