Szukaj

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

MANUS – [Płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk 150ml]

Preparat do dezynfekcji rąk, z dodatkową zawartością specjalnie skomponowanych olejków eterycznych oraz ochronną gliceryną roślinną, przygotowany zgodnie z zaleceniami WHO

Dla skóry: Normalnej,

Dostępność: Produkt niedostępny

150ml
więcej o produkcie
jak używać

Brak w magazynie

Preparat do dezynfekcji rąk, z dodatkową zawartością specjalnie skomponowanych olejków eterycznych oraz ochronną gliceryną roślinną, przygotowany zgodnie z zaleceniami WHO (dotyczącymi m.in. zawartości alkoholu izopropylowego, w stężeniu powyżej 70%)

Właściwości bakteriobójcze płynu wzmocnione są zawartością mieszanki olejków eterycznych, bazującej na legendarnej kompozycji. Według XIV-wiecznej legendy, kompozycja ta uratowała przed dziesiątkującą Europę dżumą grupę włoskich złodziei, którzy dzięki wynalezionej przez siebie miksturze, rabowali statki i domostwa, unikając zakażenia śmiertelną chorobą. Schwytani, wyjawili swój sekret i tak oto świat otrzymał recepturę mieszanki o właściwościach bakteriobójczych, przeciwzapalnych, antyseptycznych, niezwykle przy tym pięknie pachnącą. Na mieszankę składają się olejki: cytrynowy, goździkowy, eukaliptusowy, rozmarynowy i cynamonowy z kory. W recepturze płynu Manus Purite, olejki te są najwyższej klasy aromaterapeutycznej. Preparat zawiera także antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego oraz glicerynę roślinną, która ma właściwości zatrzymujące wilgoć, przez co chroni dłonie przed wysuszeniem spowodowanym zawartością alkoholu w środkach do dezynfekcji.

Dostępny w 2 pojemnościach, z opcją „refill” w salonie Purite:
– Purite MANUS Płyn do dezynfekcji rąk 50 ml  / 32 PLN (refill w salonie Purite – 17 PLN)
– Purite MANUS Płyn do dezynfekcji rąk 150 ml / 49 PLN (refill w salonie Purite – 28 PLN)

NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW, SZTUCZNYCH AROMATÓW I BARWNIKÓW.

[Info.]
Nasze produkty zawierają naturalne substancje pochodzenia roślinnego,
w związku z tym u osób podatnych mogą występować reakcje uczuleniowe.

O produkcie - Manus
W recepturze płynu Manus Purite, olejki te są najwyższej klasy aromaterapeutycznej. Preparat zawiera także antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego oraz glicerynę roślinną, która ma właściwości zatrzymujące wilgoć, przez co chroni dłonie przed wysuszeniem spowodowanym zawartością alkoholu w środkach do dezynfekcji.
vegan
Składniki aktywne

Substancja czynna: propan-2-ol, zawartość: 75,15g/100g roztworu na skórę; substancje pomocnicze: nadtlenek wodoru, gliceryna roślinna, olejki eteryczne: eukaliptusowy, rozmarynowy, goździkowy, cytrynowy, z drzewa herbacianego, cynamonowy; woda oczyszczona.
* Dobór substancji czynnych zgodny z rekomendacją WHO.

MANUS – [Płyn do dezynfekcji i odświeżania rąk 150ml]
Świetnie się łączy

Może spodoba się również…

Możesz być także zainteresowany
Szukaj
Szukaj